InstaBeauty

5.0.8

5.0

1

Fotoğraflarınızı sosyal paylaşım sitelerine yüklemeden önce düzenleyin

296.7k

Bu uygulamayı oyla

InstaBeauty özel olarak fotoğrafları düzenlemek için tasarlanmış sayısız araçla herhangi bir portreyi güzelleştirmenize izin veren bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Dişlerinizi beyazlatabilir, gülüşünüzü biraz büyütebilir, koyu halkalardan kurtulabilir, cildinizi daha pürüzsüz hale getirebilirsiniz. En iyisi de bu araçları kullanmak basittir.

Kendinizi daha cazibeli göstermek için fotoğraflarınızı düzeltmenin yanı sıra, InstaBeauty ile kolajlar oluşturabilir ve resimleri düzenleyebilirsiniz. Rengi düzeltin, kontrastı ve parlaklığı ayarlayın ya da dilediğiniz gibi seviyelerini değiştirin. Farklı çıkartmalar yerleştirerek herhangi bir resme eğlenceli bir dokunuş kazandırabilirsiniz.

InstaBeauty'nin en yenilikçi ve ilgi çekici özelliği Quicksnaps aracıdır. Bu, uygulamanın kendisinden hızlı bir şekilde çoklu selfi çekmenize ve onları saniyeler içinde bir kolaj içine yerleştirmenize izin verir. Kısacası, Android aracınızı klasik bir fotoğraf kulübesine dönüştürür.

InstaBeauty, muhteşem sonuçlar sunan oldukça iyi bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Uygulama ayrıca herhangi bir resmi yeniden düzenlemek ve yeni resimler oluşturmak için farklı araçları içerir.
Gereksinimler

Android 4.0.3 ya da üstü sürüm gerektirir.

Uptodown X